Aktualności

sCulp - hiszpańskie nowości dostępne również dla ciebie! (20.12.2011)

 

Poszerzyliśmy nasza ofertę o produkty sCulp! To hiszpańska marka, która zachwyca profesjonalnym sprzetem i akcesoriami fryzjerskimi, które zwracają uwagę ze względu na profesjonalną jakość i niesamowity, artstyczny design. Jeśli lubisz kreatywne rozwiązania i lubisz nowoczesne wzornictwo, inspirowane współczesnymi trendami to koniecznie zapoznaj się z ofertą sCulp!

 

 

Gold of Marocco - złoto Maroka dla Twoich włosów (15.09.2011)

 

Jako pierwsi w Polsce proponujemy klientom naturalne piekno włosów prostow z południoweo-zachodniej części Maroka. Sprawdź ofertą na kosmetyki Gold of Marocco.

 

 

 

Rusk - od dziś w naszej ofercie (27.05.2011)

 

Poszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne kosmetyki do włosów marki Rusk.

Rusk to profesjonalna marka kosmetyków do włosów znana w USA od ponad 30lat. Zalicza się do najbardziej prestiżowych marek fryzjerskich i jest stosowana w najlepszych salonach fryzjerskich

 

 

 

Goldwell - kolejna marka w naszej ofercie (13.08.2010)

 

Oferta naszego sklepu fryzjerskiego została poszerzona o cenioną markę Goldwell.

Goldwell to kosmetyki stworzone z myślą o wymagających klientkach. Podkreślające przede wszystkim ich piękno i dbające o ich dobre samopoczucie.

 

 

 

L'Oreal Professionnel - już dostępny w Kalamis.pl (07.07.2010)

 

Naszą ofertę poszerzyliśmy o produkty znanej na całym świecie marki L'Oreal Professionnel.
Kosmetyki oparte na nowatorskiej technologi teraz dostępne również dla Ciebie.

 

 

 

Brocato - kolejna marka w Kalamis.pl (07.05.2010)

 

zapraszamy do zapoznania się z kolejną marką profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Brocato to linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, które pozwalają podkreślić wyjątkowość i niepowtarzalność własnego stylu.
"Włosy mówią o tym, kim jesteśmy. Są odbiciem naszej osobowości i naszego stylu życia" – Sam Brocato

 

 

 

Hair Goddess - nowa marka w Kalamis.pl (30.11.2009)

 

zapraszamy do zapoznania się z nową marką luksusowych prostownic do włosów Hair Goddess.

Produkty te, odniosły duży sukces w Wielkiej Brytanii ze względu na zaawansowaną technologię, luksusowy wygląd, a jednocześnie przystępne ceny.

 

 

Zapraszamy na targi URODA (03.10.2009)

 

Zapraszamy do odwiedzin stoiska (102) Sklepu Fryzjerskiego Kalamnis.pl na targach fryzjerskich URODA w dniach 3-4.10.2009r.
Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, przy ul. Beniowskiego 5 w Gdańsku w godzinach 10:00-17:00.
To doskonała okazja do zapoznania się z nami oraz produktami oferowanymi w naszej hurtowni.

 

 

Nowe marki w Kalamis.pl (01.09.2009)

 

Zapraszamy do zapoznania z ofertą nowych marek w naszym sklepie fryzjerskim:
CeCe of Sweden – marka kosmetyków ceniona i używana przez Małgorzatę Pieczyńską i Olgę Borys. Kosmetyki tworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszej, szwedzkiej technologii. Wszystkie produkty powstają są na bazie najlepszych dostępnych surowców. Zawierają starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki naturalnych ekstraktów z roślin i owoców.

Wella Professionals -  marka z ponad 100-letnia tradycją, ceniona i używana przez profesjonalistów na całym świecie, teraz też w Kalamis.pl! Wysokiej jakości innowacyjne produkty, gwarantujące wygodę stosowania i perfekcyjny wygląd.

 

 

 

LAUR KONSUMENTA dla Kalamis.pl (27.08.2009)

 

Miło nam poinformować że sklep Kalamis.pl zajął I miejsce w kategorii: Sklepy internetowe - Sklepy specjalistyczne w projekcie badawczym "LAUR KONSUMENTA 2009" organizowanego przez Grupa Media Partner wydawcę "Rzecz o Biznesie” w ”Rzeczpospolitej”.

 

 

 

Kalamis.pl w sierpniowym wydaniu magazynu AVANTI 8/2009 (5.08.2009)

 

Avanti 8 2009Avanti 8 2009

 

 

 

Kalamis.pl w lipcowym wydaniu magazynu CLAUDIA 7/2009 (10.07.2009)

 

Claudia 7 2009Claudia 7 2009

 

 

 

Otwarcie sklepu (26.02.2008)

 

Z myślą o osobach, którym zależy na pięknych i zdrowych włosach, stworzyliśmy sklep internetowy Kalamis.pl. Naszym wyróżnikiem jest oferta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów połączona z fachowymi poradami konsultantów-fryzjerów.

Nazwa sklepu została zaczerpnięta od używanego w starożytnej Grecji słowa „Kalamis” – określenia narzędzia do układania włosów, pierwowzoru dzisiejszej lokówki. Później, czerpiąc z tej nazwy, osoby trudniące się fryzjerskim rzemiosłem nazywano „Kalamistrami”.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel