Program Partnerski

Program partnerski to propozycja dla webmasterów, właścicieli serwisów internetowych oraz posiadaczy blogów i for internetowych, którzy chcieliby zarabiać na swojej stronie, reklamując nasz sklep.


Prowizja

Prowizję otrzymujesz od klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając do niego bezpośrednio z Twojej strony. Wtedy, od każdego dokonanego przez nich zakupu dostajesz 7% prowizji. I taki klient będzie aktywny w Twoim programie prze 90 dni.  Jednak jeżeli klient, który trafił do sklepu z Twojego polecenia, nie zrobi zakupów przez 90 dni, staje się z powrotem „wolny”. W takim przypadku nie będziesz już miał prowizji od jego zakupów, chyba, że ponownie wejdzie w program partnerski z Twojego polecania. W swoim panelu widzisz wszystkich swoich klientów oraz wartości ich zamówień, dlatego łatwo możesz sprawdzić, któremu klientowi kończy się czas, robienia zakupów na „Twoje konto”. W Twoim interesie jest, aby zachęcać swoich klientów do regularnych zakupów, tak żeby nie tracić prowizji.

Wytłumaczymy to na prostym przykładzie. Załóżmy że masz 5 klientów, każdy z Twoich klientów zrobił zakupy za 100 złotych. W sumie daje to obrót 500 złotych W takim przypadku otrzymasz prowizję wynoszącą 35 złotych (7% z 500 złotych).

 
Statystyki

Program partnerski został wyposażony w szczegółowe statystyki.
W statystykach możesz zobaczyć:
- Ilość przekierowań z rozbiciem na poszczególne rodzaje reklam
- Spis zamówień za które zostały zaliczone i wypłacone premie
- Listę klientów przypisanych do Twojego konta, z informacją i linkiem do zamówień partnerów


Reklamy

Nasz program partnerski przygotowany jest z myślą o tych zaawansowanych jak i początkujących webmasterach. Względem tego możesz wybrać, która forma reklamy bardziej Ci odpowiada. Jeżeli nie chcesz zmieniać znacząco wyglądu swojej strony lub jesteś początkującym webmasterem możesz skorzystać z prostej formy reklamy, czyli z banerów. Wystarczy, że z listy wybierzesz baner, który chcesz emitować u siebie, następnie wskażesz, na który dział sklepu ma on przekierowywać (strona główna/ nowości / promocje) i naciskasz przycisk "generuj kod". Pojawi Ci się kod HTML, który powinieneś wkleić na swojej stronie. Program umożliwia także wygenerowanie linku reklamowego z dowolnym opisem. Zobacz przykładowe bannery i buttony.

Dla bardziej zaawansowanych webmasterów przewidziana jest opcja generowania kodu PHP. Dzięki temu możesz zastosować ciekawsze i skuteczniejsze formy reklamy niż zwykły baner. Generator kodu PHP pozwala Ci reklamować wyselekcjonowane rzeczy od konkretnego producenta, kategorii, nowości albo promocje, a nawet tylko jeden konkretny produkt. W efekcie zamiast banera, na Twojej ukaże się losowy spis produktów, wybrany według zdefiniowanych przez Ciebie zasad – z doświadczenia wiemy, że to bardziej przyciąga uwagę klientów i jest skuteczniejszą motywacją do zakupów, niż zwykły banner.

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości reklam, które możesz mieć na swojej stronie oraz ich połączenia. To znaczy, że nie ma problemu, żeby na stronie wyświetlać baner i na przykład kilka list produktów na raz – to wszystko zależy już tylko od Twojej inwencji.Wypłaty

Minimalna kwota do wypłaty to tylko 10zł, prowizja jest wpłacana na wskazane konto bankowe lub poprzez bony za zakupy w naszym sklepie (w przypadku bonów nie ma minimalnej kwoty wypłaty.Jak zacząć ?

1. Załóż konto w naszym sklepie na stronie rejestracji.
2. Po założeniu konta skontaktuj się z nami podając swój login w celu aktywacji przez obsługę sklepu udziału w programie partnerskim.


W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku wgodzinach 8-18: 
E-mail:

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel